מדוע לא מומלץ לעשות השחרת חלונות באופן עצמאי

השחרת חלונות לרכב היא עבודה מקצועית ביותר הנעשית על ידי אנשי מקצוע שעוסקים בכך זמן רב, הם צברו ידע וניסיון רב בהשחרת חלונות של הסוגים השונים של הרכבים בכל הגדלים.

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

מעבר לכך, מתוך ניסיונם הרב, הם יודעים באילו חומרים להשתמש, הם בוחרים בחומרים איכותיים בלבד העומדים בתקנים המחמירים הן בישראל והן בתקנים הבין לאומיים.

ביצוע עבודה עצמאית עם חומרים להשחרת חלונות

אנשים שהעדיפו לחסוך עלויות, לא להעביר את הרכב לבעלי מקצוע אלא לבצע העבודה בעצמם, נתקלו בכמה קשיים.
הם ביצעו הכנה כיאות, ניקו היטב את החלונות משני הצדדים. לאחר מכן הם ריססו בספריי את החלק החיצוני של החלון ואז הדביקו את הגודל המדויק של הפילם על החלון החיצוני.

רוב הלקוחות רוכשים פילם זול שאינו עומד בתקנים ולכן לא נעשה בו שימוש בישראל, הם לא מודעים לעובדה שמדובר בחומר זול שאינו נדבק כראוי. הם הדביקו את החלק התחתון של החלון ולאט לאט שחררו חלקים נוספים של המדבקה עד שכולה הייתה צמודה לחלון. עקב החומר הזול הם לא הצליחו לחבר את כולו לחלונות וגם החלקים שנותרו מודבקים, היו מלאים בבועות אוויר ובקפלים.

הדבק שנעשה בו שימוש הוא מאד מאד חזק ולכן אין אפשרות להוציא את המדבקה ולנסות להדביק אותה שוב בצורה ישרה, הדוקה וללא בועות וקפלים. בתום העבודה החובבנית, הם נותרו עם חלונות מכוערים שחלקם עם פילם המכיל בועות וקפלים ומקצתם ללא מדבקה כלל.

התוצאה היא שברכב אין חלונות מושחרים, המטרה לא הושגה, כמה מהחלונות מושחרים בחלקם בלבד ובפועל הלקוחות אינם נוסעים ברכבים בעלי חלונות מושחרים ואינם נהנים מהיתרונות הייחודיים של שיטה זו.

בסיכומו של עניין, זו עבודה מקצועית ביותר, תנו לאנשי מקצוע מנוסים ומיומנים לבצע את העבודה כהלכה מתחילתה ועד סופה ותיהנו מהיתרונות הרבים של נסיעה ברכב שקיימים בו חלונות שחורים.

עבודה מקצועית בהשחרת חלונות

המקצוענים מבצעים השחרת חלונות באמצעות מדבקות המיוצרות מגלילי פילם המעובדות עם תרכובת פוליאסטר ואלומיניום שקוף שקיבלו אישור ממכון התקנים. ההרכב הכימי יוצר ציפוי של החלונות בצבע אפור או שחור. כשמבצעים את העבודה עם חומר איכותי ועמיד, הוא מחזיק מעמד במשך שבע עד עשר שנים. לאורך כל התקופה הזו הצבע לא משנה את צבעו ולא דוהה.

יתרונות של השחרת חלונות הרכב

טיפול זה בחלונות הרכב מתאים במיוחד לנהגים הנוהגים בדרכים במשך שעות ארוכות בכל יום. החלונות המושחרים מונעים את חדירתן של קרני השמש ויצירת סנוור המקשה על הנהיגה, ומפריע לכל הנוסעים במכונית ובמיוחד לילדים הקטנים ולתינוקות.

השחרת החלונות תורמת לפרטיות ברכב, איש אינו רואה מה קורה בתוך המכונית ומה עושים נוסעיו בכל רגע. במקרה של תאונה, הזגוגית מתנפצת לכמה יחידות ומתמקמת בין החלון לציפוי וכך אינה מתנפצת לאלפי רסיסים העלולים לפגוע בנוסעים ובעוברי האורח.

השחרת חלונות לרכב מבטיחה במכונית בידוד תרמי. כך ביום חם בעת הכניסה לרכב מפעילים את המזגן ותוך דקות בודדות הטמפרטורה ברכב כבר נעימה וקרירה. במהלך הנסיעה אפשר להפעיל את המזגן לסירוגין או בדרגה נמוכה ועדיין נעים מאד ברכב. כך יוצרים חיסכון אנרגטי בחשמל ובצריכת הדלק.

המסקנה החד משמעית היא שאדם שאינו בקיא ברזי המקצוע, עדיף שלא ינסה להתקין מדבקות להשחרת חלונות לבד כי הוא עלול לחוות מפח נפש גדול עקב אי ההתאמה של הביצוע. עלות חומרי הגלם ששילם עבורם, תרד לטמיון ולא תהיה לו ברירה אלא להעביר את הרכב למוסך שיתקין מחדש וכראוי את המדבקות כדי להשיג את התוצאה הרצויה.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן