כל היתרונות של הכהיית חלונות לרכב

בעוד יש כאלה שהרכב שלהם הוא המקום השני או השלישי בו הם נמצאים הכי הרבה שעות במהלך היום אחרי הבית והמשרד, אחרים נמצאים בו שעות רבות וארוכות בין אם זה משום שהדרכים והמעבר ממקום למקום הם חלק בלתי נפרד מהעבודה שלהם ובין אם כי הם נוסעים מפגישה לפגישה או פשוט בכל בוקר נוסעים לעבודה שעה או שעתיים ארוכות וכך גם בחזרה.

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

בכל מקרה שלא יהיה המסקנה היא שאנו נמצאים המון שעות בתוך הרכב שלנו ולכן משקיעים בו המון החל מבחירת היצרן והדגם, דרך בחירת הריפוד והמושבים, האביזרים הנלווים, הסאונד שכן בשורה התחתונה אנו רוצים שיהיה לנו נעים ונחמד כשאנו נמצאים כל כך הרבה זמן בתוך הרכב.

אחת הדרכים להנעים את השהות שלכם ברכב היא על ידי הכהיית חלונות הרכב בתהליך המתבצע באמצעות מכונת לייזר מיוחדת או בעזרתן של מדבקות מיוחדות אשר יוצרו למטרה זו. אז מהם היתרונות של חלונות כהים לרכב?

  1. חיסכון אדיר בצריכת הדלק – מכירים את זה שאתם נכנסים לרכב אחרי שעמד שעות ארוכות בשמש? סוג של גיהנום- רק מייחלים שהמזגן היה עובד חזק ומהר יותר. הרכב לוהט ולכן הדבר הראשון שעושים הוא להדליק את המזגן בעוצמה החזקה ביותר. ברגע שהחלטתם לבצע תהליך הכולל הכהייה של חלונות הרכב, אוטומטית קרני השמש לא חודרות לרכב כמו לפני כן ואז הטמפרטורה בתוך הרכב נמוכה יותר משמעותית. כך, לא תצטרכו להפעיל את המזגן על העוצמה הכי חזקה וגם אם כן, זה יהיה רק לזמן קצר מאוד, מה שבטווח הארוך חוסך לכם המון כסף ומקטין את צריכת הדלק שלכם בעשרות אחוזים.
  2. הרבה יותר בריא – כאמור מדובר בתהליך שבו החלונות עוברים סוג של ציפוי. הציפוי הזה מסנן את מרבית הקרינה שנוצרת כתוצאה מחדירתן של קרני השמש ולכן הוא מגן על העור שלכם ושל בני משפחתכם מפני השמש היוקדת. בנוסף, הרבה יותר נעים לנסוע כך, שכן מי שיושב ברכב בצד של השמש, לא סובל ממנה. יש ציפויים מיוחדים שמסננים יותר מ- 90% מקרינת השמש.
  3. עמידות לאורך שנים – בין אם תבחרו בתהליך ציפוי מורכב הכולל מעבר של חלונות הרכב במכונת לייזר מיוחדת ובין אם בשיטה הפשוטה יותר של ציפוי הרכב על ידי מדבקות, עדיין תוכלו להנות מחלונות כהים עמידים לאורך שנים שאינם מתקלפים או דוהים.
  4. מעלה את ערכו של הרכב – כמובן שמדובר בהשקעה של כמה מאות, לעתים כמה אלפי שקלים ולכן תהליך ציפוי החלונות, מעלה את השווי הכספי של הרכב.
  5. פרטיות – מכירים את זה שאתם עומדים ברמזור וזה שלידכם פשוט מרשה לעצמו לנעוץ בכם מבטים ואתם קצת נבוכים מזה? הכהייה של החלונות תאפשר לכם לשמור על הפרטיות שלכם ולמנוע את המצב הזה.
  6. תהליך מהיר – תוך כמה שעות בודדות תוכלו להנות מחלונות כהים. לא תצטרכו להשאיר את הרכב שלכם אצל הזגג יותר מכמה שעות, רק וודאו שאתם סוגרים את ההתקנה מראש.

למעשה, הבחירה בהכהיית חלונות הרכב דומה מאוד לתחושה שתקבלו בביתכם כאשר אתם סוגרים את התריסים- הרבה פחות שמש ויותר פרטיות, מה גם שהרבה מהאנשים חושבים כי ההכהייה של החלונות הופכת את הרכב שלהם ליוקרתי, מעוצב ויפה יותר.

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

סגירת תפריט