הכהיית חלונות לרכב – עכשיו גם לתושבי פתח תקווה!

באם גם אתם מתגוררים בעיר פתח תקווה או עובדים בעיר זו שהתפתחה במהלך השנים לאזור תעשייה תעסוקתי משגשג בוודאי הבחנתם בכמות ההולכת וגדלה של רכבי מנהלים ורכבים חדישים בעלי חלונות כהים. אם גם אתם שואלים את עצמכם האם מדובר בטרנד חולף או האם באמת כדאי לתהות על קנקנה של התופעה ולשקול אפשרות זו גם מבחינתכם, חשוב שתדעו את הדברים החשובים הבאים אודות תחום הכהיית החלונות לרכבים.

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

איפה מבצעים את העבודה?

הקלדה של מחרוזת המילים 'חלונות כהים לרכב בפתח תקווה' במנוע החיפוש של גוגל תוביל אתכם לרשימה ארוכה של תוצאות שעיקרה רשימות ואתרי אינטרנט של זגגים בעיר פ"ת שמציעים שירותי זגגות ושירות הכהיית חלונות רכבים. טרם בוחרים את אותה חברה או בעל מקצוע שיבצע את העבודה יש לקחת בחשבון שאמנם זגגים עוסקים בכל הקשור להחלפת זכוכיות, תיקונן וקיבוע שמשות, אך לא כל הזגגים מומחים בכל הקשור אל תחום החלונות הכהים לרכב. לכן, הדבר הראשון אותו יש לשאול טרם בחירת החברה או בעל המקצוע הוא האם הם מכירים את התקנה המיוחדת של משרד התעבורה בכל הקשור אל נושא הכהיית חלונות לרכב. בנוסף, תמיד מומלץ לקרוא מעט על התחום וזאת על מנת לוודא שאותו נציג איתו אתם משוחחים אכן מוסר לכם את האינפורמציה המדויקת אודות תקנה 365 ד'. לאחר מכן יש לוודא שלאיש המקצוע או החברה יש ניסיון בתחום ומוניטין מוצלח בו. בהתאם לפרמטרים אלו, ניתן יהיה לבחור את אותו איש מקצוע / חברה המתאימים ביותר לביצוע העבודה.

חלונות כהים לרכב

הכהיית חלונות רכבים בפתח תקווה

הדרישה לחלונות כהים לרכב בפתח תקווה הולכת וגדלה עם כל שנה שחולפת וזאת משום היתרונות הרבים המשוייכים להשחרת חלונות לרכב. היתרונות העיקריים שמולידה פרוצדורת ההכהייה הם הגנה מפני קרני השמש המסנוורות והמסוכנות לבריאות. היתרון השני הוא הפרטיות. חלונות כהים ברכב מאפשרים לנוסעים לראות את שמתרחש בחוץ, אך הסביבה החיצונית אינה יכולה להתבונן על המתרחש בתוך רכבכם. חלונות כהים אידיאליים גם לכל משפחה שמעוניינת בהגנה מפני קרני השמש המסוכנות, משפחה בה יש אם מניקה שמעוניינת בפרטיות ולכל בעל רכב שמעוניין בשילוב בריאות ופרטיות.

מחירים רבותיי, מחירים

חשוב לדעת שהמחירים משתנים מחברה לחברה ולכן חשוב לקבל הצעת מחיר לשירות זה טרם ביצוע העבודה. אם בעבר הלא רחוק, זגגים ואנשי מקצוע שונים ביצעו את העבודה ולאחר מכן קיבלו את התמורה בעבור העבודה, כיום יש תחרות רבה בתחום ונהוג לדעת מה תהיה עלות העבודה ורק אז לקבל החלטה באם מעוניינים בה. מחיר הכהייה של חלונות הרכב משתנה בהתאם לשיטת ההכהייה בה בוחרים ובהתאם לסוג הרכב. דבר חשוב נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא האיכות והתקנים. יש לבחור בחברה בעלת ניסיון רב בתחום חלונות כהים לרכב בפתח תקווה (וערים נוספות בישראל) שמבטיחה שימוש בחומרים איכותיים שעומדים בכל התקנים הישראלים (תקנים מחמירים ביותר).

חלונות כהים לרכב

באיזו שיטה כדאי לי לבחור?

לאחר הכרת כל אותן נקודות חשובות לבחירת החברה שתבצע את הכהיית חלונות הרכב בשבילכם תושבי פתח תקווה, הדבר האחרון אות יש לדעת הוא כל הקשור אל בחירה נכונה של שיטת ההכהייה המתאימה לרכבכם. נכון להיום יש שתי שיטות עיקריות ומוכרות להכהייה של חלונות רכבים. הראשונה והזולה יותר היא שיטת הציפוי וההדבקה. בשיטה זו משתמשים במדבקות איכותיות שזכו לאישור של משרד התחבורה. השיטה השנייה היא השיטה האלקטרו כימית. יישום שיטה זו נעשה על ידי לייזר ולמרות שהעלות שלה גבוהה יותר משיטת הציפוי וההדבקה, תוכלו להיות בטוחים ששיטה זו ידועה כאיכותית ביותר, דבר שבא לידי ביטוי בכך שצבע החלונות אינו מתקלף או דוהה במהלך הזמן. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לבצע את הבחירה הנכונה. בהצלחה!

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

סגירת תפריט