הנזקים אליהם אתם חשופים בנהיגה והפתרון – ציפוי חלונות

לשמש אומנם ישנם יתרונות כמו תרומתה לזמינות של מים חמים בדוודי השמש ואספקה של ויטמין D, אך יחד עם זאת חשיפה ממושכת יכולה לגרום לא מעט נזקים שחלקם אף בלתי הפיכים. בעוד רבים סבורים כי החשיפה לשמש מתרחשת בעת שהות ממושכת בחוף הים, הרי שהחשיפה לשמש מתרחשת גם בפעולות השגרתיות ביותר.

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

ישנם נהגים שלא מדמיינים לעצמם אף לא לרגע אחד כי לאורך הנסיעה ברכב שלהם הם חשופים לשמש. מה שקורה בפועל הוא שקרני השמש העיקשות מצליחות לחדור דרך חלונות הרכב, כך שגם בעת הנסיעה שלכם אתם נמצאים תחת סכנה תמידית. בעוד ישנם אלו הסבורים כי מריחת קרם הגנה בתוך האוטו הינה הפתרון, ישנם הנהגים המתקדמים אל הפתרון האיכותי, העיצובי וגם זה שמעלה את ערך הרכב – ציפוי חלונות נגד השמש.

נסיעה בטוחה? הנזקים אליהם אתם חשופים במהלך הנסיעה

כנהגים, אתם עושים הכל על מנת לשמור על עצמכם ועל הנהגים האחרים: החל מציות לתמרורים, דרך נסיעה במהירות המומלצת ועד עירנות מלאה המאפיינת את הנהיגה שלכם. האם חשבתם פעם על כך שהשמש יכולה להיות האויב הגדול שלכם? חשיפה לקרני השמש, גם במהלך נהיגה יכולה להיות הרסנית והיא כוללת בין היתר נזקים מיידים כמו כוויות שמש ונמשים.

בעוד ישנם נזקי שמש המשתקפים מיידית וכך ניתן להימנע מהם, ישנם גם המון נזקים המשפיעים לטווח הארוך, כך שקשה מאד להיות מודעים ולהימנע. נזקים בריאותיים שמצטברים יכולים להיות בדמות קמטים על העור, כתמים על העור, יצירת יתר של ויטמין D שמומלץ בצורה מתונה ומאוזנת, ואף במקרים לא מעטים חשיפה לשמש גם גורמת לסרטן העור.

ציפוי חלונות שומר עליכם מהשמש!

ציפוי החלונות לא רק שומר עליכם מפני קרינת השמש אלא שבכוחו גם להעלות את ערך הרכב שלכם – כך שמדובר על תועלת כפולה. ראשית, בכוחו של הציפוי לסנן את קרני השמש, כך שבאופן ישיר אתם וכל השוהים ברכב מוגנים יותר וזוכים לנסיעה בריאה יותר. מעבר לכך שמדובר על נסיעה בטוחה ובריאותית יותר, הרי שהיא גם נעימה יותר שכן קרני השמש לא חודרות ומסנוורות. דעו כי לצד ציפויים פחות איכותיים שעבודתם משפיעה ברמה נמוכה יחסית, גם ישנם ציפויים שיכולים לסנן גם כ-90% מקרינת השמש לאורך הנסיעה. ישנן מספר שיטות באמצעותן מיישמים את העבודה, כאשר עם כל שיטה שלא תבחרו עדיין תוכלו ליהנות מכל היתרונות של השחרת החלונות, זאת הודות לעמידות הנפלאה שלהם שכן הם אינם דוהים ואינם נוטים להתקלף.

רכב בריא יותר הוא רכב נחשק יותר

הימים בהם הייתם שמים ברכב צלונים אינם עוד – כעת יש לכם הזדמנות להתקדם אל הפתרון האידיאלי שיגן עליכם מקרני השמש. שימו לב כי לצד העובדה שמדובר על מהלך שהופך את הנסיעה שלכם לבריאה יותר, שכן השחרת חלונות לרכב מגלמת בתוכה גם יתרונות נוספים: ראשית, המראה של הרכב הופך אלגנטי ויוקרתי יותר, זאת הודות לנראות הייחודית. מעבר לכך, מאחר והשחרת החלונות מעלה את ערך הרכב והופכת אותו למיוחד יותר, גם קל יותר למכור אותו.

בהנחה ותרצו להחליף את הרכב שלכם בעתיד, הרי שמסתמן עבורכם יתרון משמעותי כל עוד תבצעו השחרה לחלונות: כל נהג ישמח לרכוש רכב בריא יותר, וגם רכב שבפוטנציאל שלו חסכוני יותר עם דלק – זאת מאחר והרכב כהה ומתחמם פחות, מה שמשפיע על צריכת המזגן בחודשי הקיץ ובאופן ישיר על צריכת הדלק. כל שנותר לאחל לכם הוא נסיעה טובה ובריאה!

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן