הכהיית חלונות ברכב- מהו המחיר והאם זה משתלם?

מחירון חלונות שחורים לרכב

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

מחיר הכהיית חלונות לרכב משתנה מדגם לדגם. להלן מחירים ממוצעים של השחרת חלונות לפי סוג העבודה.

למידע יותר מדויק נא חייגו: 052-9095455

חלון

100-150

ש"ח כולל מע"מ

שמשה אחורית

150-300

ש"ח כולל מע"מ

כל הרכב

500-800

ש"ח כולל מע"מ

בכל מה שקשור לחלונות הרכב שלנו, עלינו לפנות לחברת זגגות מקצועית המתמחה בביצוע תיקונים, החלפות ועבודה עם זכוכית. אחד השירותים שהפכו פופולאריים בשנים האחרונות, זאת בשל העובדה שאנו חווים בכל שנה קיץ קשה יותר מהקיץ שעבר, נקרא התקנת חלונות כהים לרכב.

ראשית כל, חשוב להבין כי המטרה של ביצוע הכהיית חלונות לרכב היא בכדי לצמצם את רמת החום שנכנסת לרכב שלנו, וכך למעשה לאפשר לנו טמפטורה נמוכה יותר בזמן השהייה ברכב, בין אם לאחר שעמד שעות רבות בחוץ ובין אם כאשר אנו נוהגים. אז אחרי שהבנתם למה בכלל צריך חלונות שחורים לרכב, נתמקד במחיר של חלונות כהים לרכב, ממה הוא מורכב, מהן השיטות השונות שקיימות בשוק ומהם היתרונות שבביצוע תהליך זה.

השחרת חלונות לרכב מחיר

הכהיית חלונות ברכב – איך זה מתבצע?

ובכן קיימות כמה שיטות אבל שתיים מהן נחשבות לפופולאריות ביותר:

  1. חלונות כהים לרכב בלייזר – בשיטה זו יתבצע פירוק של החלונות אותם אנו רוצים להכהות. לאחר מכן, החלונות יוכנסו לתוך מכונה מיוחדת ובאמצעות תוכנת מחשבת וטכנולוגיית הלייזר, יעברו תהליך של השחרה. שיטה זו מכונה הכהיית חלונות לרכב בשיטה אלקטרו- כימית והיא מאושרת על ידי משרד התחבורה. שיטה זו נחשבת יקרה יותר.
  2. חלונות כהים לרכב באמצעות מדבקות – השוק מציע מגוון עצום של מדבקות / ציפויים ולכן כאשר בוחרים מדבקות, חשוב לבחור במדבקות איכותיות, עמידות, שלא יתקלפו לנו תוך זמן קצר ואכן יספקו לנו את מרבית היתרונות שהשיטה הקודמת מספקת רק במחיר נוח יותר. מדבקות מסוג ננו קרמיק נחשבות לאיכותיות ביותר היום והן יקרות יחסית בהשוואה לחלונות כהים פשוטים. הן מאושרות גם כן על ידי משרד התחבורה.

מחיר השחרת חלונות לרכב

מחיר הכהיית חלונות לרכב נע בדרך כלל בין 100-150 שקלים לחלון בציפוי (למידע נוסף על ציפוי חלונות לרכב) בסיס של מדבקת ננו קרמית, ויכולים להגיע גם לאלפני שקלים להשחרה בשיטת הלייזר היקרה יותר.

אנו מבצעים השחרת חלונות רכב בשיטת הציפויים.

השחרת חלונות לרכב מחיר

לסיכום, אם גם אתם רוצים להפוך את הנהיגה שלכם ברכב ואת השהייה של יקירכם בזמן שאתם נוהגים בו לנעימה יותר, חסכונית יותר ולשפר את המראה החיצוני של הרכב שלכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות תהליך הכהיית חלונות לרכב וכך גם להימנע מחשיפה לקרינת ה-UV המזיקה.

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

סגירת תפריט