הכהיית חלונות ברכב- מהו המחיר והאם זה משתלם?

בכל מה שקשור לחלונות הרכב שלנו, עלינו לפנות לחברת זגגות מקצועית המתמחה בביצוע תיקונים, החלפות ועבודה עם זכוכית. אחד השירותים שהפכו פופולאריים בשנים האחרונות, זאת בשל העובדה שאנו חווים בכל שנה קיץ קשה יותר מהקיץ שעבר, נקרא התקנת חלונות כהים לרכב.

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

ראשית כל, חשוב להבין כי המטרה של ביצוע הכהיית חלונות לרכב היא בכדי לצמצם את רמת החום שנכנסת לרכב שלנו, וכך למעשה לאפשר לנו טמפטורה נמוכה יותר בזמן השהייה ברכב, בין אם לאחר שעמד שעות רבות בחוץ ובין אם כאשר אנו נוהגים. אז אחרי שהבנתם למה בכלל צריך חלונות שחורים לרכב, נתמקד במחיר של חלונות כהים לרכב, ממה הוא מורכב, מהן השיטות השונות שקיימות בשוק ומהם היתרונות שבביצוע תהליך זה.

השחרת חלונות לרכב מחיר

הכהיית חלונות ברכב – איך זה מתבצע?

ובכן קיימות כמה שיטות אבל שתיים מהן נחשבות לפופולאריות ביותר:

  1. חלונות כהים לרכב בלייזר – בשיטה זו יתבצע פירוק של החלונות אותם אנו רוצים להכהות. לאחר מכן, החלונות יוכנסו לתוך מכונה מיוחדת ובאמצעות תוכנת מחשבת וטכנולוגיית הלייזר, יעברו תהליך של השחרה. שיטה זו מכונה הכהיית חלונות לרכב בשיטה אלקטרו- כימית והיא מאושרת על ידי משרד התחבורה.
  2. חלונות כהים לרכב באמצעות מדבקות – השוק מציע מגוון עצום של מדבקות ולכן כאשר בוחרים מדבקות, חשוב לבחור במדבקות איכותיות, עמידות, שלא יתקלפו לנו תוך זמן קצר ואכן יספקו לנו את מרבית היתרונות שהשיטה הקודמת מספקת רק במחיר נוח יותר. מדבקות מסוג ננו קרמיק נחשבות לאיכותיות ביותר היום והן יקרות יחסית בהשוואה לחלונות כהים פשוטים. הן מאושרות גם כן על ידי משרד התחבורה.

מה המחיר לביצוע?

ובכן מחיר הכהיית חלונות לרכב נע בדרך כלל בין 250 שקלים לחלון בציפוי (למידע נוסף על ציפוי חלונות לרכב) בסיס של מדבקת ננו קרמית, ויכולים להגיע גם ל-4,000 שקלים עבור הכהיית חלונות של כל הרכב. כלומר, 4 חלונות רגילים, 2 חלונות משולשים בצדדים ושמשה אחורית בשיטה הארוכה יותר- שיטת הלייזר. אז מה משפיע על המחיר?

  1. כמות החלונות – ככל שתבחרו להכהות יותר חלונות, המחיר יעלה בהתאמה. לצורך הדוגמא, הכהייה של 2 חלונות בלייזר תעלה 800 שקלים בעוד הכהייה 4 חלונות בלייזר תעלה 1,600 שקלים. לעומת זאת, אם תבחרו בשיטת המדבקות, הכהייה של 2 חלונות תעלה 500 שקלים ו-4 חלונות 1,000 שקלים כאשר מדובר במחירים ממוצעים של השוק.חלון אחורי יכול לעלות בממוצע בין 600-1,200 שקלים, שוב, תלוי בשיטה שאתם בוחרים.
  2. שיטת הכהייה– כאמור, שיטת הלייזר נחשבת ליקרה יותר שכן מדובר בטכנולוגיה סופר מתקדמת וגם התהליך של הכהיית החלונות לוקח הרבה יותר זמן מאשר שיטות אחרות.
  3. חברה – כאמור, חשוב לבחור בחברת זגגות מקצועית ולא להתפשר על אנשים שאינם מנוסים ולא יספקו לכם אחריות אם חס וחלילה משהו קורה. יש לבחור בחברה המספקת אחריות מלאה על המוצר ועל השירות, ופועלת עם מוצרים המחזיקים בתקנים של מכון התקנים בישראל. בנוסף, יש לוודא שהמוצרים אכן מאושרים על ידי משרד התחבורה כדי שבמעמד המעבר לטסט לא תהיו בבעיה.

השחרת חלונות לרכב מחיר

לסיכום, אם גם אתם רוצים להפוך את הנהיגה שלכם ברכב ואת השהייה של יקירכם בזמן שאתם נוהגים בו לנעימה יותר, חסכונית יותר ולשפר את המראה החיצוני של הרכב שלכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות תהליך הכהיית חלונות לרכב וכך גם להימנע מחשיפה לקרינת ה-UV המזיקה.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

סגירת תפריט