מכירים את זה שאתם נכנסים לרכב אחרי סידורים או אחרי יום עבודה או אחרי שבדיוק אספתם את הילדים מהגן והרכב שלכם פשוט לוהט?. עד שהמזגן מתחיל לעבוד ולקרר את הרכב, אתם כבר עוד שנייה מגיעים הביתה. הפעלת המזגן במלוא עוצמתו כשהרכב חם מאוד גורמת לו להתאמץ ויחד עם זאת מעלה את כמות צריכת הדלק שלנו. ובכן, יש פתרון – השחרת חלונות לרכב בלייזר!. תהליך זה מטרתו להכהות את חלונות הרכב מה שבעצם מסייע בוויסות הטמפרטורה בתוך הרכב, יתרון בולט שמפחית את רמות החום, בעיקר בימי הקיץ הישראלים החמים.

בנוסף, השחרת חלונות בלייזר מעניקה לרכב מראה יוקרתי ואלגנטי, מאריכה את אורך חיי הריפוד בתוך הרכב, מסננת את קרני השמש המזיקים לנו כמובן, מעניקה לנו פרטיות בתוך הרכב וכאמור, תורמת לחיסכון בצריכת הדלק לטווח הקצר והארוך.

השחרת חלונות לרכב בלייזר – איך זה מתבצע?

ובכן, בשלב הראשון יש לבצע פירוק מקצועי של החלונות אותם אנו רוצים להכהות. מדובר בשלב הדורש ידע מקצועי וטכני, לכן חשוב לבחור בחברה המתמחה בביצוע השחרת חלונות לרכב בלייזר. בשלב הבא מעבירים על החלונות חומר מיוחד ומכניסים את החלונות למכונה מיוחד בה מתבצע תהליך ההכהייה באמצעות טכנולוגיית הלייזר.

גם כאן דרוש ידע ודיוק שכן פעולה לא נכונה, עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לחלונות הרכב. בשלב הסופי, לאחר שהחלונות עברו הכהייה, מרכיבים בחזרה את החלונות. שיטה זו מומלצת על פני שיטות אחרות שכן היא מאושר על ידי משרד התחבורה מצד אחד ומצד שני מבטיחה לנו חלונות כהים לטווח הארוך, כלומר החלונות אינם ניזוקים, אינם מתקלפים בשונה משימוש במדבקות מסוימות שבאמצועתן גם כן ניתן לבצע הכהייה.

השחרת חלונות לרכב בלייזר

כמה זה אמור לעלות?

המחיר משתנה בהתאם לכמות החלונות שאתם מעוניינים להשחיר ונע בין 250-2,500 שקלים. ניתן לבצע השחרה בלייזר בכל סוגי הרכבים: רכבים פרטיים, רכבי ספורט, רכבי יוקרה, רכבים תעשייתיים ועוד.

לפרטים נוספים על השחרת חלונות לרכב בלייזר.

איך בוחרים חברה שמבצעת השחרה לחלונות?

ראשית כל מומלץ לבחור בחברה מוכרת, עם שם ומוניטין בתחום. יש לוודא כי החברה מחזיקה בכלים, במכשור ובתוכנה המתאימה לביצוע עבודה מהסוג הזה. התהליך אמור לכלול אחריות ולכן חשוב לבדוק מהי כוללת. יש לוודא כי תהליך ההשחרה של החלונות בו אתם בוחרים מאושר על ידי משרד התחבורה, אחרת בפעם הבאה שתרצו לעבור טסט, לא תוכלו לעשות זאת. תהליך ההשחרה חייב להתבצע בדיוק ובמקצועיות בכדי להבטיח את הבטיחות שלנו ושל היקרים לנו בזמן הנהיגה והשהייה ברכב.

אולי יעניין אותך גם:

ציפוי חלונות לרכב – מחיר, יתרונות ויעילות

דילוג לתוכן