איך לבחור בעל מקצוע אמין עבור השחרת חלונות הרכב

השחרת חלונות שהייתה פעם נחלתם של רכבים יוקרתיים בלבד, הפכה אט אט לתופעה התופסת תאוצה אצל בעלי רכב רבים בכל הגדלים והדגמים . היתרונות הרבים של ביצוע פעולה זו, הפכו אותה לכורח המציאות ומספרם של הרכבים הנעים בכבישים בעלי חלונות שחורים רק עולה בהתמדה מיום ליום.

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

לקוח המעוניין לבצע טכניקה זו ברכבו, טוב יעשה אם יברר נושא זה לעומק. מי מחבריו או מבני משפחתו ביצע זאת והיכן. מה היו העלויות, אם הוא ממליץ עליו ועד כמה הוא מרוצה מביצוע הפרויקט. אם הפעולה בוצעה כיאות והחלונות יוצרים את האפקט ביום יום, הרי שאדם מנוסה ביצע זאת.

לאחר קבלת ההמלצות, כדאי להגיע למוסכים או לתחנות השירות ולראות את שיטת העבודה. חשוב לבחור בעל מקצוע מיומן ואמין העוסק בתחום הזה שנים רבות, שצבר ניסיון רב בכל הדגמים של הרכבים השונים. מדובר בעבודה שאינה קלה לביצוע ורק אנשים מסוימים יודעים לבצע את המלאכה בטכניקה הנכונה.

המטרה היא להזמין את העבודה אצל בעל מקצוע בעל רקורד, שיודע לרכוש את חומרי הגלם הטובים ביותר העומדים בתקנים המחמירים הן של ישראל והן של ארצות שונות ברחבי העולם. מודע לצורת העבודה הנכונה והיעילה עם החומרים הללו כדי להשיג את התוצאות המיטביות.

מלאכת השחרת חלונות לרכב צריכה להיעשות על פי שלבי העבודה שנקבעו מראש תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים, אופן ההדבקה אמור להיעשות באיטיות בעדינות וקטע אחר קטע ולא הדבקה של המשטח כולו בבת אחת. כשמבצעים זאת בהדרגה תוך מתיחת המדבקה, הציפוי כולו נדבק באופן זהה ומתוח ולא נוצרים בו בועות או קפלים שגם מכערים את החלון וגם יוצרים פחות אפקטיביות של החומר הפעיל במדבקה.

כשמבצעים נכון את הדבקת הפילם על גבי החלונות, המדבקות מחזיקות מעמד בין 10-7 שנים. אם בחרתם באיש מקצוע שאינו מהשורה הראשונה ושעבודתו אינה מקצועית ביותר, הציפוי יחזיק הרבה פחות זמן.

אם בחרתם באיש מקצוע נכון, תוכלו ליהנות מהיתרונות הרבים של חלונות מושחרים הכוללים חיסכון משמעותי בצריכת הדלק עקב שימוש מופחת במיזוג של הרכב. החלונות הכהים יוצרים בידוד תרמי מצויין ולכן מרגע הפעלת המזגן, קיימת קרירות נעימה ברכב תוך דקות בודדות. קור זה נשמר במהלך הנסיעה ולכן אפשר להפעיל את המזגן בעוצמה מינורית וליהנות מנסיעה קרירה.

עבור נהגים שנוהגים במשך שעות רבות בכל יום במיוחד בקיץ, השחרת חלונות זו לא מותרות אלא פעולה בסיסית שמוסיפה לאיכות החיים שלהם ושל הנוסעים עימם ברכב. רובנו מכירים את הסיטואציה שבה ילדים רוצים להיכנס לרכב אך הכיסאות שלהם חמים מאד ולכן הם לא מסוגלים לשבת בהם ובטח לא לחגור את חגורות הבטיחות החמות. ברכב בעל חלונות כהים תוך דקות בודדות כיסאות הבטיחות והבוסטרים כבר אינם חמים ואפשר להושיב את הילדים בנוחות מרבית על הכיסאות.

נוסעי הרכב בעל החלונות המושחרים נהנית מפרטיות מקסימלית, איש מהעוברים והשבים אינו רואה אותם או את מעשיהם בתוך המכונית.

יתרון מהותי של הציפוי הוא העובדה שהוא מגן על הזגוגיות בהיקף הרכב. בעת תאונה או מכל סיבה אחרת, אם הזגוגיות מתנפצות, שברי הזכוכית מתרכזים בכיס שנוצר בין הזגוגית הישנה לציפוי וכך זה מונע את פציעתם של הנוסעים או של אנשים הנמצאים בקרבת המכונית.

רק חלונות מושחרים שהותקנו על ידי איש מקצוע אמין, המכיר את העבודה הזו על כל רבדיה ויודע גם להיערך לכל תרחיש ולכל תקלה, יקנו לנוסעים ברכב את האפקט המקסימלי של אופציה זו.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן