ציפוי חלונות נגד קרינת ה- UV של השמש

במאמר הבא נספק לכם מענה על השאלות הנפוצות ביותר בכל מה שקשור לנושא של ציפוי חלונות נגד קרינת שמש.

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

באילו שיטות ניתן לבצע ציפוי חלונות נגד קרינת שמש?

קיימות שתי שיטות נפוצות לבצע ציפוי שמטרתו השחרת חלונות לרכב. האחת היא באמצעות מדבקות מסוגים שונים והשנייה היא באמצעות לייזר.

מהם היתרונות והחסרונות של כל שיטה ושיטה?

היתרונות של ציפוי חלונות נגד שמש באמצעות לייזר הם בכך שבצורה כזו אנו מקבלים חלונות כהים שהם חלק בלתי נפרד מהרכב, כלומר רמת העמידות הנה גבוהה. בנוסף, הסינון מפני קרני השמש הוא גבוה יותר בהשוואה למדבקות. החיסרון של שיטה זו שהוא גם למעשה היתרון של השיטה השנייה – הדבקת מדבקות הוא המחיר. בעוד תהליך ההדבקה נחשב לקצר ומהיר, לכן גם זול יותר, תהליך הלייזר נחשב לארוך ומורכב יותר ונחשב להרבה יותר יקר. מה שכן, כאשר אתם מחליטים לבצע השחרה של החלונות באמצעות מדבקות, עליכם לוודא כי אכן מדובר במדבקות המחזיקות בתו תקן ומאושרות על ידי משרד התחבורה.

אילו יתרונות יש לתהליך של ציפוי חלונות נגד שמש?

היתרון החשוב ביותר של ציפוי חלונות נגד שמש הוא העובדה שבאמצעות חלונות כהים לרכב אנו מפחיתים את רמות הקרינה ברכב ולכן מדובר בפתרון בריאותי ממש. אנו נחשפים כך פחות לשמש שכידוע לכל מזיקה לנו ופוגעת בעור שלנו. יחד עם זאת, מכיון וקרני השמש חודרות את החלונות בצורה מופחתת, הטמפרטורה בתוך הרכב נחשבת לפחות גבוהה ואז אנו עושים פחות שימוש במזגן הרכב, מה שחוסך לנו בצריכת הדלק. מראש, בימי הקיץ החמים, הכניסה לרכב תהיה נעימה יותר והרכב לא יהיה לוהט כמו שהיינו רגילים עד עכשיו. בנוסף, תהליך של השחרת החלונות מאפשר לנו ולילדים שלנו לשהות ברכב לאורך זמן, גם אם אנו נמצאים בצד של השמש בזמן הנסיעה. חלונות כהים גם מעניקים לנו פרטיות ומשדרגים את המראה העיצובי של הרכב.

האם זה חוקי לבצע את התהליך?

התשובה היא כן. אמנם בעבר זה לא היה חוקי, אבל נכון להיום מה אומר החוק? היום אכן ניתן לבצע ציפוי חלונות נגד קרינת שמש רק חשוב לעשות זאת אצל זגג מקצועי שעובד עם החומרים שאכן מאושרים על ידי משרד התחבורה.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן