חלונות כהים לרכב- שירות עד הבית

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי רכבים בוחרים להכהות את חלונות הרכב שלהם, פעולה שמבטיחה להם ולנוסעי הרכב פרטיות והגנה מפני קרני השמש היוקדות והמסוכנות. אם גם אתם משתייכים אל אותם אנשים שמעוניינים להכהות את חלונות הרכב שלהם אך אינם מוצאים זמן פנוי להגיע עד לאותו בית העסק שמציע שירות זה, בוודאי תשמחו לקרוא שנכון להיום ניתן להזמין שירות חלונות כהים לרכב עד הבית או עד מקום העבודה.

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

שירות עד הבית – זמן שווה כסף

אי אפשר להתכחש לעובדה שזמן שווה כסף ורוב האנשים מקפידים על כל שקל אותו הם מוציאים. נתון זה מוביל אנשים רבים לוותר על נסיעה אל חנות או בית עסק משום שהם אינם יכולים לצאת מהעבודה בשעות הפעילות של בית העסק, משום שאינם מעוניינים לבזבז דלק לחינם, לעמוד בפקקים, להמתין עד סיום התיקון או קבלת השירות אותו הם הזמינו ושלל סיבות נוספות שלכולן מכנה משותף אחד: בזבוז זמן וכסף.  בדיוק משום כך היוזמה של שירות חלונות כהים לרכב עד הבית זוכה להצלחה מסחררת ויותר ויותר אנשים מעדיפים את אותו שירות בו אנשי המקצוע מגיעים עד אליהם לאותו מיקום גיאוגרפי הנוח להם.

חלונות כהים לרכב

מקפידים על הבחירה הנכונה

בחירת איש מקצוע שמספק שירות חלונות כהים לרכב עד הבית מחייבת בדיקה קפדנית. הדבר הראשון אותו יש לוודא הוא שאותם אנשי מקצוע שמספקים את שירות הכהיית החלונות עד הבית או מקום העבודה מבצעים את העבודה בהתאמה מלאה לחוק, כלומר בהתאם לתקנה 365 ד' שעיקרה: " לא ירשם או יחודש רשיונו של רכב שהשמשה הקדמית והאחורית והשמשות ליד המושבים הקדמיים המותקנות בו, כולן או מקצתן צופו בחומר ציפוי בין בהתזה, בין בהדבקה ובין בכל דרך אחרת". כלומר, יש לבחור באנשי מקצוע שיודעים שבהתאם לתיקון לחוק שנכתב בשנת 2005, הם יכולים להשחיר רק את החלונות של המושבים האחוריים של הרכב. חשוב לדעת שאם אתם שוכרים את שירותיו של איש מקצוע וזאת משום העלות הנמוכה אותה הוא הציע בעבור השירות וזאת ללא בדיקה אודות המקצועיות שלו בתחום, הניסיון שלו, המוניטין וכמובן הכרת ויישום כל הרשום בתקנה 365 ד', קיים סיכוי גדול שהעבודה לא תתבצע במקצועיות ושתוגדרו כבעלי רכבים שפועלים בניגוד לחוק.

הכהיית חלונות – השיטות השונות

יש שיטות שונות להשחרה של חלונות ברכבים, כמו למשל השחרת חלונות לרכב בלייזר, ציפוי – הדבקה ושימוש בהתזה וחשוב לבדוק מהי השיטה של אותו איש מקצוע שמגיע אליכם במטרה להכהות את שמשות הרכב. בנוסף, תמיד יש לזכור שאין להכהות את השמשות הקדמיות, האחוריות והשמשות הממוקמות מקדימה ליד מושב הנוסע והנהג ולכן אם אתם שמים לב שאותו איש מקצוע מתחיל בהשחרת אותם חלונות "אסורים" מבחינת תקנה 365 ד', יש לעצור אותו מיידית. השיטות הנהוגות בשירות עד הבית הן בדרך כלל הדבקה, התזה וציפוי חלונות לרכב ושימוש בטכניקת הלייזר. שאר השיטות דורשות שימוש במכשור מיוחד שאינו נייד ועל כן הן מחייבות הגעה לבית העסק.

חלונות כהים לרכב

כל היתרונות בשירות אחד!

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של חלונות כהים לרכב בלי לבזבז אנרגיה מיותרת, שירות הכהיית חלונות עד הבית, הוא השירות הרלוונטי עבורכם. כאן תוכלו ליהנות מחלונות כהים לרכב באיכות גבוהה ובהתאם לתקנה בחוק. תמיד יש לוודא שאתם בוחרים באיש מקצוע  בעל וותק רב שנים שמכיר את החוק ויאפשר לכם ליהנות מהחלונות הכהים לאורך זמן מבלי הצורך לחדש את העבודה מדי שנה מחדש.

מעוניינים בחלונות שיעזרו בסינון קרינת השמש ויפחיתו את החום החודר מחלונות המכונית? מעוניינים בפרטיות ובציפוי שימנע פיזור רסיסים של החלון במקרה של שבר? מעוניינים במראה יוקרתי ואלגנטי של הרכב? הזמינו שירות חלונות כהים לרכב עד הבית!

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן