השחרת חלונות לרכב בראש העין

את הקיץ הישראלי כבר כולנו מכירים, לטוב ולרע. החום, הלחות, הקושי בביצוע פעולות והרשימה עוד ארוכה.

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

אך בעיקר החום הישראלי מתאפיין בכניסה לרכב, כל אחד מכיר את התחושה כאשר הוא נכנס לרכב שלו לאחר שעמד שעות ואפילו כמה דקות בשמש החזקה וההרגשה לא נעימה, ישר מרגישים סוג של חנק, אי אפשר לנשום וכמו במעגל אש החום מתנקז היישר לגוף שלנו.

ומה הפעולה הראשונה שעושים? מאווררים קצת את הרכב ופותחים מזגן ואז התחושה קצת יותר טובה.

אבל האם זה הפתרון היחידי שמוצע לנו? האם אנו צריכים לסבול חום שכזה ובכל פעם שאנו נכנסים לרכב לבצע את הפעולה הזו? ובכן לא בטוח, יכול להיות שיש פתרון פרקטי ויעיל יותר שיכול להקל עלינו במצבים כאלו.

במאמר הבא תקבלו מידע על השחרת חלונות לרכב בראש העין והסביבה.

הפתרון מתחיל מבפנים

השחרת חלונות לרכב בראש העין

כבר הבנו את ההרגשה הלא נעימה שנוצרת לנו כשאנו נכנסים לרכב לוהט, וכיום יש פתרון הרבה יותר מהיר וקל שיכול בהחלט לשמור על טמפרטורה טובה ולא לוהטת ברכב וזה השחרת חלונות לרכב.

על חלון הרכב מודבקת מדבקת הצללה מיוחדת המנטרלת מקרני השמש לחדור אל תוך הרכב, את המדבקה צריך להדביק ע"י אדם מומחה ומנוסה בתחום משום שהוא צריך להתאים את גודל המדבקה לחלון ובכך לאפשר הצללה מקסימלית לחלונות הרכב.

מה זה בדיוק עושה? כמו ששמים שמשייה, פרגולה, או כל הצללה אחרת השיפור כבר מורגש מהרגע הראשון, אבל בהשחרת חלונות לרכב היתרון הנוסף הוא שאין חדירה של קרני השמש אל תוך הרכב ובכך גם ניתן לחסוך בהפעלת מזגן על המצב הכי גבוה , גם השהייה ברכב הרבה יותר נעימה והנסיעה ארוכה ככל שתהיה או קצרה ככל שתהיה הרבה יותר נעימה.

היום ניתן לזהות רכבים רבים שביצעו השחרת חלונות לרכב , ואם זה היה פעם נדיר הרי שהיום מדובר על מוצר שהוא די הכרחי בייחוד כשמדובר על ימי הקיץ החמים. הציפוי שמדביקים על החלונות נשאר לאורך זמן ועוד בטרם ההתקנה חשוב לבדוק היטב ולשאול מה אורך חיי המדף של הציפוי כך ההנאה מהצללה תהיה הרבה יותר אפקטיבית.

אולי יעניין אתכם לקרוא על:

חלונות כהים לרכב בפתח תקווה

 

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

סגירת תפריט