השחרת חלונות לרכב ברמת גן

שדרוג הרכב זה לא רק להחליף שטיחים, או לשים על ההגה כיסוי מתאים, כיום זה השחרת חלונות ומה זה אומר? תסתכלו רגע על רכבי היוקרה השונים המאפיין המרכזי שלהם הוא חלונות כהים, מה שמספק לרכב סגנון יוקרתי יותר ומעלה את הערך שלו בכמה רמות מעל. גרים באזור המרכז? קראו על השחרת חלונות לרכב ברמת גן.

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

השחרת חלונות הרכב נועדו לא רק לעטות אפלה על חלונות הרכב כדי שלא ייראו מה נעשה בתוך הרכב, אלא יש לזה ערך נוסף וזה להגן מפני השמש, למנוע מקרני השמש החזקות בחודשי הקיץ החמים בישראל לחדור לתוך הרכב, ובעיקר כאשר יש מישהו שיושב מאחור מרגיש היטב את החום החודר דרך השמשה.

חלונות כהים לרכב בעצם מסננים את קרני השמש וחוסמים את כניסתם.

השחרת חלונות לרכב ברמת גן

הגנה בטוחה בנסיעה

למי מאיתנו לא קרה בעת הנסיעה שצילון הרכב נפל והיה צריך להצמיד אותו שוב לשמשה וזה לא נתן פתרון מלא לבעיית השמש החודרת, כמעט כל אחד חווה את זה. וכשמדובר בנסיעה ארוכה שהשמש מסנוורת אותנו כאן זו כבר בעיה של בטיחות, גם ההתעסקות עם הצילון המורד וגם הסינוור הלא נעים על הפנים.

זה יכול לסכן אותנו ואת הסובבים אותנו.

ולכן השחרת חלונות לרכב היא גם בטיחותית – אין צורך להחליף את הציפוי לעומת צילון שעם הזמן נשחק ונקרע.

וגם משדרג את הרכב ברמת העיצוב.

השחרת חלונות בצורה תקנית

על פניו נראה כי מה זה בסך הכל להשחיר חלון לצפות אותו וזהו. אז זה לא כך מדובר בעבודה קפדנית , עוד לפני העבודה חשיבות הציפוי היא קריטית משום שצריך לדעת בדיוק איזה סוג ציפוי נכון ומתאים לסוג הרכב, כיצד להניח אותו על החלון ולא פחות חשוב זה שהציפוי לא יהיה כהה מידי שלא יקשה על הנהג , וגם לאנשים מאחור הרוצים לראות את הדרך, הרי זה לא יהיה נעים להשחיר לגמרי את כל הרכב ולהרגיש סוג של קופסא סגורה, לכן כאשר רוצים להתקין ציפוי לחלונות חשוב מאוד לבדוק היטב אצל מי עושים זאת, ולקבל המלצות וכן גם הסבר מפורט כיצד מתבצעת העבודה.

אם אתם גרים במרכז הארץ בטח יעניין אתכם גם לקרוא על השחרת חלונות לרכב בתל אביב

 

 

 

 

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

סגירת תפריט