השחרת חלונות לרכב בנתניה

השחרת חלונות הרכב מזמן הפך לחלק בלתי נפרד ממכלול הרכב, גרים באזור השרון? קראו במאמר הבא על השחרת חלונות לרכב בנתניה והסביבה.

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

השחרת החלונות זה לא רק למי שלא רוצה שנראה מה יש ברכב, או לרכבי מנהלים, אלא גם בקרב רכבים פרטיים המוצר הזה הוא פופולרי ועם הזמן הביקוש למוצר הזה רק עולה. הצללת חלונות הרכב היא תופעה ידועה בעיקר בחודשים החמים של הקיץ, כמעט בכל רכב ניתן להבחין בסוגי הצללה שונים, אם זה וילונות לרכב, הדבקה של צילונים וכן גם השחרת חלונות.

הנהג הישראלי כבר הבין כי לנסוע בשמש הקופחת בחודשים יולי אוגוסט לחופשה באילת, או ים המלח ואפילו נסיעה קרובה כשהשמש במרכז השמיים זה לא נעים וחייב שיהיה פתרון.

חיתול בד תלוי על החלון זה טוב אבל מה קורה שהחלון טיפה פתוח? זה לא פתרון יעיל.

ולכן השימוש בהשחרת חלונות לרכב עונה מעבר לכל הציפיות.

השחרת חלונות לרכב בנתניה

לצפות את חלון הרכב

רוב בעלי הרכב שמחליטים על השחרת חלונות משתמשים בטכניקת הציפוי, או יותר נכון ההדבקה.

על חלון הרכב מדביקים ציפוי שמונע מקרני השמש לחדור אל תוך הרכב. לא ברמה שאי אפשר לראות כלום מהרכב ומחוצה לו.

את הציפוי מדביקים בעזרת מדבקה הנצמדת לחלון , כמו טפט . את הפעולה חייבים לבצע בזהירות כדי שהציפוי יישב בצורה מדויקת על חלון הרכב.

לכן חשוב מאוד שפעולת השחרת החלונות לרכב תתבצע בעזרת בעל מקצוע מיומן ומנוסה ויידע בדיוק להתאים את גודל הציפוי לגודל חלון הרכב.

שיטת ההדבקה הזו היא הנפוצה ביותר, גם מבחינת סדר הפעולות שלה אין צורך לפרק את החלון ולהרכיב , אלא הציפוי מודבק ישירות על החלון וההתקנה היא מהירה.

השחרת חלונות הרכב נועדה גם לסנן את קרני השמש החודרות לרכב, אך לא רק, אלא היא נועדה גם מפני שריטות, הציפוי מגן על שמשמת הרכב ובכך מונע שריטות.

זה רק חלק זעיר מאוד משלל היתרונות הבולטים בתחום השחרת חלונות הרכב, לפני פעולה זו מומלץ להתייעץ עם מומחים מבחינת איכות הציפוי – משום יש מספר ספקים שונים וגם מבחינת מחירים , זה יכול להשתנות בין חברה אחת לאחרת. לכן חשוב לבדוק היטב את כל הפרטים לפני שמבצעים את הפעולה.

אולי יעניין אתכם לקרוא על – השחרת חלונות לרכב בכפר סבא

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

סגירת תפריט