השחרת חלונות לרכב בכפר סבא

עד כמה נחוץ להשחיר את חלונות הרכב? האם זה נפוץ? או בכלל חוקי? גרים באזור השרון? קראו על השחרת חלונות לרכב בכפר סבא.

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

אין ספק כי הטכנולוגיה היא כל הזמן הייתה ועוד יותר מתקדמת עם השנים, אם עד לא מזמן היינו משתמשים בצילונים לרכב- גם היום עדיין משתמשים אבל טיפה פחות. הרי שהיום יש אלטרנטיבה אחרת, קלה יותר ופחות מטרידה שבלי צל של ספק מסייעת ומקלה עלינו במציאת הצילון המושלם לרכב.

מה זה? השחרת חלונות לרכב – מדובר על ציפוי הנצמד על חלונות הרכב המונעים מהחום הכבד להיכנס לתוך הרכב, ואתם יודעים מה זה להיכנס לרכב חם מאוד בשיא הקיץ.

איך זה בדיוק עובד? – קרני השמש החזקות נחסמות על השמשה בעזרת ציפוי החלונות ומונעות מהן לחדור אל תוך הרכב ובכך מאפשרות כניסה קלה יותר לרכב מבלי להרגיש חום כבד.

חלון שחור – זה לא שחור בעיניים?

השחרת חלונות לרכב בכפר סבא

הצבע השחור על פניו נשמע כאילו לא רואים כלום וחלילה יכול לגרום לתאונה, ובכן הנושא נבדק וישנם כמה כללים חשובים שלפני שמחליטים להשחיר את חלונות הרכב כדאי לדעת אותם:

  1. החלונות הם לא כהים מידי שלא ניתן לראות בהם שום דבר- מדובר על גווני שחור מסוימים הניתנים לבחירה שהם מבחינת חוקית בעלי תו תקן וניתן להשתמש בהם ללא כל בעיה.
  2. החלונות בהם מניחים את הציפוי הכהה הוא במושבים האחוריים ולכן אין שום פחד שזה יפריע לשדה הראיה והנהיגה היא בטוחה.
  3. לבדוק היטב מי מתקין את הציפוי, רצוי מאוד במקום אמין שיודע כיצד לבצע זאת.

הדבר הראשון ביום חם ולוהט שמחפשים זה מקום עם צל , אם בעבר הדבר האחרון שעלה בדעתנו לשבת ברכב לוהט ללא צילונים הרי שהיום המצב הזה השתנה ובזכות השחרת חלונות לרכב ניתן בהחלט לשבת ברכב המוצל וליהנות משהייה בו – כמובן לא לשכול להפעיל מזגן- השילוב של הצללה ואוויר קר הם בהחלט המרעננים הרשמיים של הקיץ הישראלי.

היום השחרת חלונות לרכב זה אחד הדברים המרכזיים שאנשים עושים בימי הקיץ. ואם מדברים על הכן רכבך לקיץ אז השחרת חלונות זה חלק שאינו יוצא דופן הוא בהחלט תפס תאוצה .

 

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

סגירת תפריט