השחרת חלונות לרכב בגדרה

אזור הדרום ידוע ומזוהה עם החום הכבד בעיקר בימי הקיץ, לא פעם אנו שומעים על שריפות, או התייבשות של מטיילים או אנשים שלא צרכו מספיק מים. אז נכון כשהקיץ מגיע לארץ הוא לא פוסח על אף אזור אבל אזור הדרום בעיקר הוא אזור בו חשוב מאוד להיות ערניים וערים יותר ולפעול בהתאם על מנת למגר את תופעת ההתייבשות והחום המירבי. קראו את המאמר הבא בנושא השחרת חלונות לרכב בגדרה – כפיתרון להצללה.

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

הצל שלי ואני

שתיית מים היא הכרחית בכל ימות השנה ובעיקר בקיץ, השאלה העיקרית האם זה הדבר היחיד שניתן לעשות על מנת למנוע התייבשות או חום? ומה בנוגע לשהייה ברכב בשעות השיא או בכלל? אין ספק כי להיות ברכב לוהט זה מצב לא נעים בכלל ואפילו יכול להוות סכנת חיים.

ובכל זאת רוב שעות היום והלילה שלנו אנו מבלים ברכב, אם זה בדרך לעבודה, בדרך מהעבודה, טיולים ועוד. אחד הפתרונות שכיום מאוד מומלצים זה השחרת חלונות לרכב. מדובר על פעולה פשוטה אמנם אך יש לבצע אותה בעזרת בעל מקצוע , והיא פשוט הצללה לרכב אבל לא זמנית אלא מבצעים אותה פעם אחת והרכב מוגן מפני השמש לאורך זמן ובמיוחד בימים החמים ובשרב של הקיץ הישראלי.

השחרת חלונות לרכב בגדרההדבקה של צילון מיוחד לחלונות הרכב מאפשרת קודם כל הפחתה משמעותית בכניסה קרני השמש לרכב, ועכשיו תתארו לכם שהרכב המושחר שלכם- כלומר חלונות הרכב המושחרים שלכם מקבלים את קרני השמש החזקות אבל לא מאפשרים להם לחדור ולהיכנס אל תוך הרכב – גם כשהרכב עמד שעות בשמש.

התוצאה היא שהרכב פחות חם, הכניסה לרכב הרבה יותר נעימה- זה נכון קיץ זה קיץ וכשחם אז הטמפרטורה היא גבוהה אבל כאשר החלונות כהים קרני השמש החזקות לא נכנסות לרכב והוא הרבה יותר נעים .

ההרגשה היא כמו להיות בכל זמן נתון תחת מעטה של הצללה , ואין יותר נעים מזה בעיקר בימים החמים ובעיקר באזור הדרום.

אז במקום לקנות כל פעם צילון ולשים אותו על החלון, או לפעמים לשכוח לשים אותו, לא פעם הצילונים נאכלים מעוצמת קרני השמש והם לא עושים את עבודתם נאמנה, הפתרון נמצא בהשחרת חלונות לרכב בגדרה.

קראו עוד על ציפוי חלונות לרכב >>

 

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

סגירת תפריט