השחרת חלונות לרכב בחדרה

הדבר הראשון שעולה כאשר שומעים את המושג השחרת חלונות לרכב זה שכל הרכב הוא למעשה כהה ולא ניתן לראות ממנו שום דבר, אז בואו נעשה קצת סדר בדברים ולאחר מכן תראו עד כמה רבה וחשובה היא פעולת השחרת חלונות לרכב. זקוקים להשחרת חלונות לרכב בחדרה? פרטים נוספים במאמר הבא.

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

מבחינת החוק רכב שהוא מושחר לגמרי כלומר גם השמשות הקדמיות , האחוריות וגם לצד הנהג – הוא רכב פסול משום שאין שדה ראיה, ורכב כזה אינו עומד בתקן ואסור לנהוג ברכב כזה.

ובכל זאת ניתן לראות רכבים רבים שחלונות הרכב כהים אז איך זה כן עובר את התקנה ?

ובכן זה נכון שיש רכבים רבים על הכביש שחלונותיהם הם מושחרים אבל החלונות המושחרים הם רק מאחורי הנהג כלומר במושבים האחוריים- ובמצב כזה הרכב הוא כן תקני ובהחלט ניתן לנסוע בו ללא שום חשש.

השחרת חלונות לרכב בחדרה

להשחיר חלונות עפ"י חוק

גם אם החלטתם להכהות את חלונות הרכב אל תסתבכו עם החוק ובטח שלא עם החיים שלכם – זה בסדר להכהות את חלונות הרכב ואפילו פתרון נפלא ומצוין לימי הקיץ החמים בהם ניתן למצוא יעילות רבה להצללה , אך יחד עם זאת חשוב מאוד להקפיד על השחרת חלונות לרכב בצורה ובאופן שאינו עובר על החוק

ובכל זאת אם למשל כל הרכב הוא עם חלונות כהים – במצב כזה מלבד הסכנה הכרוכה בדבר אתם צפויים לקבל קנס ולא חבל?

השחרת חלונות לרכב תתבצע אך ורק במקום מסודר שבו יודעים העובדים כיצד להתקין ולהניח את החלונות הכהים והכי חשוב בצורה תקנית שגם תיתן מענה ותספק הצללה טובה ומירבית וגם שהשחרת החלונות לא עבור על החוק.

במקום מסודר שיודע את הכללים אין סיבה או חשש להתקין את החלונות הכהים.

חשוב להקפיד על הכללים האלו, לא להסתכן ואם יש לכם ילדים או מישהו שיושב במושב האחורי ברכב הוא רק ייהנה מזה, בנוסף על כך הרכב מקבל תפאורה חדשה ומראה שונה ומשודרג יותר אז למה לא לעשות זאת ?

זה כבר חלק מחיי היומיום השחרת חלונות לרכב לא רק בגלל היופי אלא גם בגלל שזה מגן מפני השמש, אלא גם מפני גניבות – לא רואים מה יש בתוך הרכב דבר המקשה מאוד על הגנבים- יתרונות רבים יש בהשחרת חלונות לרכב רק חשוב להקפיד על כללי החוק בעניין.

להשחרת חלונות לרכב בחיפה >>

 

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

סגירת תפריט