השחרת חלונות לרכב בבת ים

הרכב מוכן כבר לקיץ, הצמיגים תקינים ולא יבשים,נוזל הקירור הגיע לקו שהוא צריך להיות והוא מלא, המזגן כן המזגן תקין? יש מספיק גז כדי שהוא יקרר אתכם בשיא החום. המגבים לא יבשים- כן גם בקיץ יש לשמור על המגבים בצורה תקינה כדי שלא ידבקו לכם לחלון כל מיני חרקים, עלים ומה לא .

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

ומה לגבי הצללה? הרי ידוע כי בימי הקיץ הלוהטים הרכב הוא כמו כדור אש והחום שיוצא ממנו הוא בלתי נסבל , כדי למנוע את המצב הזה בטרם עת חשוב להתקין הצללה על חלונות הרכב.

כיום כבר אין צורך לרכוש כל כמה שבועות צילונים, יש פתרון הרבה יותר פרקטי וטוב וזה השחרת חלונות לרכב בבת ים, כך הרכב גם כשהוא עומד בשמש הקופחת עדיין יש לו הגנה מפני השמש בעזרת הציפוי שעל חלונות הרכב, קרני השמש אינן חודרים בצורה ישירה לתוך הרכב וגם שומרת על תקינות הרכב ובלאי .

השחרת חלונות לרכב בבת יםשחור זה אפנתי

מאז ומתמיד הצבע השחור תמיד היה אפנתי בכל התחומים, וזה הגיע גם לתחום הרכב. לא רק צבע הרכב עצמו אלא גם מבחוץ. השחרת חלונות הרכב לא רק שמשפרת את מראה הרכב ונותנת לו טאצ' של אפנה ולוק מדהים, אלא גם שומרת עליו מקרני השמש החמות.

הצבע השחור מתאים לכל צבעי הרכב, גם אם הרכב שלכם ורוד, ירוק או צהוב הכל הולך עם שחור זה כבר ידוע.

אז מלבד שיפור מראה הרכב ושדרוגו , השחרת חלונות לרכב היא בעצם הגנה ממשית עליו, ומי לא לא רוצה להגן על הרכב – הרי רכשנו אותו במיטב כספנו ואם אפשר לשמר אותו עוד כמה שנים טובות זה הפתרון הנכון.

אז נכון שכבר הרכב מוכן לקיץ ואולי יש עוד פינישים אחרונים לעשות, אבל הצללה היא חלק בלתי נפרד מבטיחות , וכדי שהרכב יהיה מוכן באופן מוחלט לקיץ, עדיף לבצע השחרת חלונות הרכב כך ללא ספק הרכב יהיה מוכן ומזומן לקיץ והנסיעה גם הארוכה והקצרה ביותר יהיו הרבה יותר נעימות וקרירות בלי תקלות מיותרות.

 

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן