כל מה שצריך לדעת על השחרת חלונות לרכב בירושלים

ירושלים, עיר הבירה של ישראל והעיר הגדולה ביותר בישראל מאגדת את מוסדות הממשל של מדינתנו, מארחת דיפלומטים ואישיים חשובים מאוד, מהווה עיר קדושה ליהודים, לנוצרים ולמוסלמים וידועה כעיר הכוללת אוכלוסייה מעורבת. בנוסף, רוב האתרים החשובים ביותר ממוקמים בירושלים וסביבותיה, אתרים קדושים כמו למשל הכותל המערבי, מנהרות הכותל, כנסיית הקבר, מגדל דוד, מסגד אל אקצה ועוד. אם גם אתם מתגוררים בעיר ירושלים או מתכננים להגיע אליה במסגרת טיול או נופש ומעוניינים בנסיעה נוחה ופרטית, הגיע הזמן לשקול פנייה אל חברה שמומחית בשירות חלונות כהים לרכב בירושלים. מדוע? התחילו לקרוא!!

רוצה להשחיר את חלונות הרכב? נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אפשר גם לחייג: 052-9095455

השחרת חלונות לרכב

חלונות כהים – רק ל – VIP?

לא. אמנם רוב האישים החשובים מעוניינים בהשחרת חלונות הרכב על מנת ליהנות מהפרטיות, שכן חלונות כהים מאפשרים לאנשים הנוסעים ברכב גישה אל המתרחש בחוץ, אך הסביבה החיצונית אינה יכולה לראות אותם ולהפר את הפרטיות שלהם, אך זו אינה הסיבה היחידה. נכון לשנים האחרונות ניתן לראות רכבים רבים בעלי חלונות כהים המשמשים לא רק את כוחות הביטחון, האבטחה ואנשים חשובים מאוד, אלא גם בעלי רכבים המשתייכים אל המגזר הפרטי. אותם אנשים שמעוניינים לזכות בכל היתרונות של חלונות כהים לרכב בירושלים. אז מה הם אותם יתרונות?

היתרונות של חלונות כהים לרכב

  • חסכון בהוצאות רכב – כאן הכוונה היא אל חיסכון בהוצאות דלק וחיסכון בהוצאות על מזגן הרכב. רכב עם חלונות כהים אינו מתחמם באותה קלות בהשוואה אל רכב עם חלונות שקופים.
  • ויסות טמפרטורת האקלים ברכב – חלונות כהים מונעים במידה רבה את כניסת קרני השמש היוקדות, דבר שמוביל להורדת מידת ההתחממות ברכב ושמירה על טמפרטורה נעימה ואחידה ברכב.
  • אין קרינה מסוכנת – באם מדובר על הכהייה אפקטיבית ברמה הדרושה על ידי חומרים איכותיים, נהג הרכב ונוסעיו ייהנו מחלונות כהים שיסננו את הקרינה המסוכנת של קרני השמש , קרינת קרני האולטרה ויולט. (UV).
  • לא מסתנוורים – חלונות כהים מונעים לרוב מצבים לא נעימים בהם נהג מסנוור, דבר שיכול להוביל לתאונה מצערת ופגיעה בגוף ובנפש.
  • הפרטיות שלכם נשמרת – אתם אמנם רואים את הסביבה החיצונית, אך כל אותם אנשים שממוקמים במרחב החיצוני, אינם רואים את המתרחש ברכבכם. דבר שאידיאלי לא רק לשמירה על פרטיות אלא גם לשמירה על התכולה של הרכב, שכן כשאי אפשר לראות את התכולה, הסיכויים לפריצה וגניבה מהרכב, מצטמצמים.

השחרת חלונות רכב

הכהיית חלונות ברכב בירושלים – מותר או אסור?

מסתובבות שמועות רבות שהשחרת חלונות לרכב הינה פעולה לא חוקית וכל בעל רכב שהכהה את החלונות של רכבו, יקבל קנס, לא יעבור את הטסט ופעמים רבות אף יקבל שלילה. שמועות אלו אינן נכונות. מבחינת החוק, מותר להכהות חלק משמשות הרכב וזאת בהתאמה מלאה לתקנה 365 ד'. בהתאם לתקנה זו ניתן להשחיר חלק מחלונות הרכב. כמו למשל החלונות של המושבים האחוריים. בנוסף, ניתן להכהות את חלונות הרכב עד דרגת כהות מסוימת.

חשוב לדעת שהמשטרה רשאית לעצור כל רכב באם הם חושדים שהרכב שלכם אינו עומד בתקינה הישראלית. במקרה כזה, השוטר יזמין בוחן תנועה ואילו זה יבדוק ויגיע למסקנה באם שמשות הרכב עומדות בתקינה או לא. במקרה והתשובה היא שלילית, השוטר יאסור את השימוש ברכב עד תיקון כל הליקויים, דבר שיכלול פעמים רבות גם קנס.

איש מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום יכיר ויישם את כל הרשום בתקנה 365 ד' ולכן הדבר הראשון הוא לוודא שאותו בעל מקצוע אליו אתם פונים מקצועי דיו וכמובן בעל מקצוע שמספק את שירותיו בעיר ירושלים וסביבותיה. בהצלחה!

אולי יעניין אתכם גם:

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן